STUMDOMų IR “ARMONIKInių” durų SISTEMOS

MB-77HS „pakeliamos ir stumdomos“ durys yra idealus sprendimas sujungti vidaus patalpas ar žiemos sodus su lauko balkonu, terasa ar sodu. MB-77HS atitinka visus šio tipo gaminiams keliamus reikalavimus, nes užtikrina puikų sandarumą ir geresnes šilumines savybes. MB-77HS galima rinktis iš dviejų skirtingų variantų, atsižvelgiant į šiluminių savybių lygį, MB-77HS skirstoma į „ST“ ir „HI“ (standartinę arba labai gerai izoliuotą). Sistemos profilių konstrukcija ir išdėstymas leidžia įrengti prabangias didelių matmenų angas, kuriose galima montuoti dvigubo ir net trigubo stiklo paketus, o tai kartu su sudedamosiomis dalimis ir naujoviškais techniniais sprendimais padeda pasiekti aukštą šiluminių ir akustinių savybių lygį.

Dėl sistemos savybių ir patikimo veikimo, įrodyto atliekant griežtus bandymus, MB-77HS idealiai tinka daugeliui buitinių ir mažmeninės prekybos vietų, nes galutiniam vartotojui užtikrina patogų, saugų darbą, ekonomišką ir mažai priežiūros reikalaujantį sprendimą.

Daugiau informacijos: MB-77HS Pakeliamos ir stumdomos balkono durys (aluprof.eu)

MB-Slide – aliuminio sistema su termointarpu, skirta gaminti stumdomas langų ir durų konstrukcijas. Sistema gali būti naudojama balkonams, žiemos sodams ir lauko terasoms stiklinti.

Kadangi sistema yra slankioji, ji padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai estetiškai patrauklus sprendimas, nes slankiojanti konstrukcija atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą. Slankiojančios konstrukcijos vizualiai padidina gyvenamajį plotą, sujungdami ji su lauke esančia terasą arba sodu.

Sistemos profiliai susideda iš trijų kamerų, pusprofiliai sujungti šilumą izoliuojančiu poliamido intarpu, o sandarinančios EPDM tarpinės ir šepetėliai  gerai izoliuoja nuo atmosferos poveikio.

MB-Slide yra suderinama su MB-59S sistema, o panaudojant abiejų sistemų profilius galima gaminti kampinius balkonus  ir stumdomų balkonų konstrukcijas su stacionaria apatinė dalimi.

Techniniai parametrai

Maksimalūs varčių gabaritai: Aukštis: 2600 mm, Plotis: 1800 mm;
Maksimalus varčios svoris: iki 160 kg.
Galimas lankiojančių varčių skaičius: nuo 2 iki 6 dalių.
Konstrukcijų stiklinimo storis: iki 26 mm;
Konstrukcinis varčių gylis: 37 mm
Konstrukcinis rėmų gylis: 50 mm (2-jų bėgių rėmas) , 97mm (3-jų bėgių rėmas)

   

 

Daugiau informacijos: MB-Slide, MB-Slide ST Stumdomų langų ir durų sistemos (aluprof.eu)

Šiuolaikiškos armonikinių durų konstrukcijos puikiai tinka sujungti pastato patalpas su lauko terasa arba sodu.

Į vidų atidaromos armonikinės durys yra gaminamos iš sistemų: MB86 Folding line, MB86 Folding line HD, leidžia pagaminti į lauką  arba į vidų atidaromas armonikines duris.

Armonikinių durų sistemoje naudojami patikimi „CALDWELL“ firmos apkaustai.

   

Techniniai parametrai

 

Maksimalūs varčių gabaritai: Aukštis: 2400 mm, Plotis: 1600 mm;
Maksimalus varčios svoris: iki 130 kg.
Konstrukcijų stiklinimo storis: 4,5 mm – 60 mm;
Konstrukcinis varčių gylis: 59 mm – 79mm;
Konstrukcinis rėmų gylis: 50 mm – 70mm;

 

Daugiau informacijos: MB-86 FOLD LINE Folding door (aluprof.eu)

Modernių aliuminio profilių sistema slankiųjų įstiklintų elementų balkonams ir lodžijoms (L 50B) bei pertvaroms (L 50S) projektuoti ir įrengti. Įstiklintos pertvaros yra nedegios, klasifikuojamos kaip neleidžiančios ugniai plisti konstrukcijos (NPU). L 50 sistemą sudaro vienos kameros aliuminio profiliai be šilumos skyriklių. Varčia perstumiama ant specialiai tam pritaikytų ritinėlių. Staktos konstrukcija leidžia pagaminti konstrukcijos ant dviejų arba trijų bėgelių ruošinius.

Daugiau informacijos SLANKIŲJŲ DURŲ SISTEMA L50 (yawal.com)

Sistema didelių stumdomų durų su siaurais profiliais, pilnai paslėptų grindyse, sienose ir lūbose.


„Moreview“ galima užsisakyti duris su maksimaliu aukščiu iki 4 m ir maksimaliu svoriu stumdomų durų iki 1200 kg. Konstrukcijos estetiškumui prideda, tarp viso kito, matomas plotis vartų nuleidimo metu, kuri sudaro 27 mm. Inovacinis dizainas leidžia nustatyti stiklopaketus šalia vienos kito be matomų iš išorinės pusės aliuminių detalių. Dėka statinio profilio galima atlikti ištisinio stiklinimo eilę, o pilnai įstiklintas kampinis elementas leidžia nustatyti jas bet kuriuo kampu

Daugiau informacijos: MOREVIEW sistema (yawal.com)

DP 180 sistema skirta išorinių sienų pakeliamiems – slankiesiems langams ir durims. Tai modernus sprendimas, kurio pagrindą sudaro aliuminio profiliai su šilumos skyrikliais. DP 180 sistema leidžia sumažinti šilumos energijos nuostolius, o tuo pačiu sumažėja ir projektuojamų objektų eksploatacijos išlaidos. Gaminys skirtas gyvenamiesiems ir viešosios paskirties pastatams. Durų varčios plotis ir aukštis gali siekti net iki 3300 mm, o varčios svoris iki 440 kg. Dideli įstiklinti plotai – tai modernių pastatų skiriamasis ženklas. Aliuminio profiliais tvirtinami stiklo lakštai kiekvienai konstrukcijai suteikia lengvumo. Jie leidžia sukurti skaidrius permatomus, tačiau puikiai nuo šalčio, vandens, lietaus ar saulės spindulių saugančius barjerus.

Daugiau informacijos: SLANKIŲJŲ DURŲ SISTEMA H DP 180 (yawal.com)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!