Nemokamas informacijos telefonas: (8-607) 70 286 profiliai@dazymomeistras.lt

STUMDOMų IR “ARMONIKInių” durų SISTEMOS

ASP 75HS / ASP 75HS HI

ASP 75 HS pakeliamų-stumdomų („lift&slide“) durų ir vitrinių sistema su termoizoliaciniu intarpu. Sistema skirta sujungti išorės ir vidaus erdves, kurių stiklinimo plotas yra didėlis, o slankiojančios varčios po atidarymo neužima vietos.

Sistema turi geras šilumos ir garso izoliavimo savybes, o palyginus su tradicinėm varstomom durim, leidžia įstiklinti žymei didesnius plotus.

Galimos vieno, dviejų ir trijų bėgių konstrukcijos, taip pat ir kampinė suveriama slankiojanti konstrukcija.  ASP 75 HS sistemoje galime  įstiklinti didėlių gabaritų ir svorio varčias, o naudojami apkaustai ir furnitūra užtikrina konstrukcijos varstymo patikimumą.

ASP 75 HS sistema yra suderinama su langų-durų sistema ASP 84, taip pat HS slankiojančias konstrukcijas galime sumontuoti į ASP F50 fasadą arba žiemos sodo ASP WG 100 HI konstrukciją.

Techniniai parametrai ASP 75 HS

Rėmo profilio gylis: 170 mm 2-jų bėgių rėmas, 265 mm 3-jų bėgių rėmas
Varčios profilio gylis: 75 mm
Varčių plotis: 94,5 mm 105,5 mm
Rėmo profilio plotis: 48 mm – įprastas rėmas ;   53,2 mm – rėmas su stacionariu stiklinimu
Stiklinimo storis:  23 – 55,5 mm
Šilumos perdavimo koeficientas: Uw= 0,9 W/(m2K) – monorail; Uw= 1,3 W/(m2K) – 2-jų varčių konstrukcija
Oro pralaidumas: Klasė 4 PN-EN 12207
Vandens nepralaidumas: Klasė 8A PN-EN 12208
Atsparumas vėjo apkrovoms: Klasė C3 PN-EN12210

Savybės, galimi panaudojimo variantai: suderinama su langų-durų sistema ASP 84, fasadinė sistrema ASP F50, žiemos sodų sistema  ASP WG 100 HI

   

MB-23P tai stumdoma aliuminio varčių sistema be termointarpo, skirta balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stumdomų konstrukcijų gaminiai patikimai saugo balkono erdvę nuo nepageidaujamo atmosferos poveikio: vėjo, lietaus, sniego, puikiai slopina aplinkos triukšmą ir sulaiko taršą. Sistema taip pat padeda apsaugoti nuo įsilaužimų, kas labai aktualu pirmam aukšte esantiems butams su atviru balkonu.

MB-23P yra suderinama su MB-45 sistema, o panaudojant abiejų sistemų profilius galima gaminti kampinius balkonus ir stumdomų balkonų konstrukcijas su stacionaria apatinė dalimi.

Varčių stiklo storis parenkamas priklausomai nuo varčių gabaritų, vietovės ir balkono konstrukcijos aukščio. Slankiojančios varčios gali būti stiklinamos 4 – 8 mm storio viengubu stiklu.  Apatinė stacionari dalis stiklinama laminuotu saugiu stiklu arba iki 25 mm storio užpildu.

MB-23P sistemos gaminiai labai greitai ir nesudėtingai surenkami. Nereikia daug laiko skirti mechaninio apdirbimo operacijoms, kas labai sumažina galutinę gaminio kainą.

TECHNINIAI PARAMETRAI MB-23P
Rėmo profilių gylis: 53 mm
Varčios profilio gylis: 23 mm
Stiklinimo storis:  4-8mm
Maksimalūs varčios gabaritai: Aukštis 2000 mm, Plotis 1000 mm
Maksimalus varčios svoris: iki 50 kg

MB-59S Folding doors, MB-60 Folding doors, MB-70 Folding doors / MB-59S Casement

Šiuolaikiškos armonikinių durų konstrukcijos puikiai tinka sujungti pastato patalpas su lauko terasa arba sodu.

Į vidų atidaromos armonikinės durys yra gaminamos iš sistemų: MB-59S, MB-60 , MB-70, o sistema „MB-59S Casement“ leidžia pagaminti į lauką atidaromas armonikines duris.

Konstrukcinis profilių gylis priklauso nuo pasirinktos sistemos ir svyruoja nuo 50 mm (rėmas), 59 mm (varčia) – sistemoms MB-59S , MB-59S Casement,  ir atitinkamai 70 mm (rėmas), 79 mm (varčia) – sistemai MB-70 .

Šilumos perdavimo koeficientas ir garso izoliavimo rodikliai irgi priklauso nuo pasirinktos sistemos, iš kurios bus gaminamos armonikinės konstrukcijos. Sistemos pusprofiliai sujungti šilumą izoliuojančiu poliamido intarpu, o sandarinančios EPDM tarpinės ir šepetėliai  gerai izoliuoja nuo atmosferos poveikio.

Armonikinių durų sistemoje naudojami patikimi „Roto“ firmos apkaustai, o bėgis gali būti montuojamas rėmo viršuje (Top hung) arba prie slenksčio (Bottom hung).

   

Techniniai parametrai

 

Maksimalūs varčių gabaritai: Aukštis: 2400 mm, Plotis: 1600 mm;
Maksimalus varčios svoris: iki 130 kg.
Konstrukcijų stiklinimo storis: 4,5 mm – 60 mm;
Konstrukcinis varčių gylis: 59 mm – 79mm;
Konstrukcinis rėmų gylis: 50 mm – 70mm;

MB-Slide – aliuminio sistema su termointarpu, skirta gaminti stumdomas langų ir durų konstrukcijas. Sistema gali būti naudojama balkonams, žiemos sodams ir lauko terasoms stiklinti.

Kadangi sistema yra slankioji, ji padeda taupyti erdvę – nereikia palikti papildomos vietos durims varstyti. Taip pat tai estetiškai patrauklus sprendimas, nes slankiojanti konstrukcija atrodo tarsi iš skirtingų elementų susidedanti stiklo siena, galinti transformuoti erdvę iš uždaros į atvirą. Slankiojančios konstrukcijos vizualiai padidina gyvenamajį plotą, sujungdami ji su lauke esančia terasą arba sodu.

Sistemos profiliai susideda iš trijų kamerų, pusprofiliai sujungti šilumą izoliuojančiu poliamido intarpu, o sandarinančios EPDM tarpinės ir šepetėliai  gerai izoliuoja nuo atmosferos poveikio.

MB-Slide yra suderinama su MB-59S sistema, o panaudojant abiejų sistemų profilius galima gaminti kampinius balkonus  ir stumdomų balkonų konstrukcijas su stacionaria apatinė dalimi.

Techniniai parametrai

Maksimalūs varčių gabaritai: Aukštis: 2600 mm, Plotis: 1800 mm;
Maksimalus varčios svoris: iki 160 kg.
Galimas lankiojančių varčių skaičius: nuo 2 iki 6 dalių.
Konstrukcijų stiklinimo storis: iki 26 mm;
Konstrukcinis varčių gylis: 37 mm
Konstrukcinis rėmų gylis: 50 mm (2-jų bėgių rėmas) , 97mm (3-jų bėgių rėmas)

   

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!