Nemokamas informacijos telefonas: (8-607) 70 286 profiliai@dazymomeistras.lt

Apie mus

Aliuminio sistemų rinkoje dirbame virš 10 metų. Pagrindinė mūsų įmonės veikla yra aliuminio profilių, furnitūros ir komplektuojančių prekyba. Importuojame gamyklų „ALUSYSTEM“  ir „ALUPROF“ aliuminio sistemas, taip pat pagal užsakymus importuojame „POLFLAM“ priešgaisrinį stiklą.

Mūsų įmonė turi aliuminio profilių, furnitūros ir komplektuojančių sandėlį Vilniuje. Savo klientams siūlome itin didelį produktų pasirinkimą – pradedant sertifikuotais sisteminiais aliuminio profiliais ir baigiant visais jų priedais, skirtais aliuminio langams ir durims, vidinėms pertvaroms, balkonams ir fasadams.

Didmeninės prekybos sandėlyje nuolat  laikoma tam tikra gamintojų „ALUSYSTEM“ ir „ALUPROF“  siūlomos produkcijos dalis. Klientai gali greitai įsigyti reikiamą produkcijos asortimentą, o jei prekės vietoje nėra, ją pristatome per 2–3 savaites.

Langų ir fasadų sistemų gaminimui vis dažniau naudojamas aliuminis – daugelio pasaulio šalių rinkas užkariavusi medžiaga, leidžianti įgyvendinti unikalius projektus individualių namų ir komercinių pastatų statyboje. Ši aukštos kokybės ir itin patvari medžiaga yra unikali dėl savo lankstumo ir plataus siūlomų spalvų pasirinkimo. Daugelis statytojų šiai medžiagai teikia pirmenybę dėl galimybės sukurti tolygią konstrukcijos išvaizdą bei plataus aliumininio įstiklinimų formatų pasirinkimo standartinėms ar stumdomosioms lauko durims bei langams.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!