ŠILTOS LANGŲ IR DURŲ SISTEMOS

MB-79N / SI+ – Ekonomiška ir šilta langų ir durų sistema, sukurta siekiant užtikrinti gerus šilumos izoliacijos reikalavimus. Sistema skirta įvairių konstrukcijų – nevarstomų vitrinų, atveriamų, pakreipiamų ir pastumiamų langų bei vienvėrių ir dvivėrių lauko durų gamybai. Pagrindinis ir ekonomiškas šios sistemos variantas tai MB-79N. Pagerintų šiluminių savybių variantas MB-79N SI – profiliuose naudojami izoliaciniai įdėklai. Geriausias šilumines savybes turintis variantas MB-79N SI+, kurio profiliuose yra izoliaciniai įdėklai ir dviejų komponentų centrinė tarpinė.

  •  Lango varčia – 79 mm gylio profiliai.
  •  Durų stakta ir varčia – 70 mm gylio profiliai.

Daugiau informacijos aluprof.eu svetainėje.

 

 

MB-104 Passive – sistema išsiskirianti geriausiais šilumos izoliavimo rodikliais, skirta pasivių namų išorės vitrinų, langų ir durų gamybai. Sistema pasižymi profilių standumu ir turi labai gerus garso izoliacijos, vandens nepralaidumo, bei atsparumo vėjo apkrovoms rodiklius. Priklausomai nuo šilumos izolliavimo savybių MB-104 Passive sistemoje galimi du išpildymo variantai: SI ir AERO.

Aliuminio langų ir durų gaminių rodikliai viršyja šiuo metu griežčiausius, reikalaujamus pagal normas parametrus, todėl ši sistema skirta energiją taupančiam pastatui ir pasyvių namų statybai.

Daugiau informacijos aluprof.eu svetainėje.

 

Tai labai gerais šilumos izoliacijos parametrais pasižyminti langų, durų bei vitrinų sistema, skirta  gyvenamiesiems, viešosios paskirties bei pramoniniams pastatams.
Joje panaudoti šilumos izoliatoriai iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido, o tarpai tarp šilumos izoliatorių papildomai užpildyti poliuretano putplasčiu. Iš vidaus ir išorės naudojami sustiprinti profiliai, todėl galima kurti didelių matmenų konstrukcijas.

Tai saugus ir modernus sprendimas, leidžiantis gauti puikius šilumos ir garso izoliacijos parametrus, atsparumą vandeniui ir vėjo apkrovai bei garantuojantis saugą.
Panaudojus skyriklius tarp aliuminio profilių, pasiekiama puiki šilumos izoliacija. Šilumos izoliacijos funkciją čia atlieka šiai sistemai sukurti šilumos izoliatoriai su kameromis bei aukštais šilumos izoliacijos parametrais pasižymintys užpildai.

Daugiau informacijos: TM 77HI sistema (yawal.com)

„TM 77HI Prestige“ –  aukščiausios kokybės lauko durų sistemos individualiems arba daugiabučiams namams.
Durų varčia ir stakta sudaro vieną plokštumą (nematomas varčios profilis) arba iš vienos pusės turi apdailintą užpildą. 3 kamerų šilumos izoliacijos sistemos bei pažangių šilumos skyriklių dėka produktas pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Pašalinami skirtingų temperatūrų sukelti šiluminiai įtempiai. Sumažinamos energijos sąnaudas, todėl sumažėja ir viso namo eksploatavimo išlaidos. Durų su užpildais sistema yra suderinta su TM 77HI langų sistema, todėl galima projektuoti įvairių konfigūracijų konstrukcijas.

Daugiau informacijos: TM 77HI Prestige / TM 102HI Prestige – Lauko durys su užpildu Įsprūdinių durų sistema, Yawal Prestige

M 102HI PRESTIGE – tai naujausia „Yawal” sistema, skirta prabangioms lauko durims pasyviuosiuose ir energiją taupančiuose individuliuose namuose ir daugiabučiuose pastatuose.
Šios durys su užpildais sukurtos, remiantis naujausia bendrovės YAWAL asortimente esančia TM 102HI sistema. Trijų kamerų profilis bei modernūs staktos ir varčios sandūros šiluminio sandarinimo sprendimai leidžia pasiekti aukščiausius rinkoje šiluminės izoliacijos parametrus. Šis sprendimas atspindi rinkoje vyraujančią srovę – siūlyti maksimalų energijos taupymą garantuojančius gaminius. Atkreipkite dėmesį į labai gerą medžiagų, iš kurių pagaminta konstrukcija, kokybę.
Sistema leidžia projektuoti modernias visų variantų lauko duris, kurias galima derinti su TM 102HI langais ir viršlangiais.

Sistema skirta energiją taupantiesiems ir pasyviesiems objektams. Ji puikiai tiks ir viešosios paskirties pastatams, ir gyvenamiesiems namams.
Tai išplėsta aliuminio profilių sistema moderniems langams, durims ir vitrinoms, pasižyminčioms labai gera šilumos izoliacija. Novatoriška lango varčios konstrukcija su į korpusą kampu nukreiptu izoliatoriumi garantuoja palankią jėgų pusiausvyrą profilyje. Tokiu būdu gaunami labai atsparūs, didelėms ir sunkioms konstrukcijoms tinkantys profiliai. Sistemoje taikomas platus stiklinimo galimybių spektras. Joje galima montuoti visų rinkoje esančių tipų dviejų ir
trijų kamerų stiklo paketus.
Siekdama patenkinti vis didėjančius reikalavimus šilumos izoliacijai, „Yawal“ bendrovė sukūrė TM 102HI sistemą, skirtą energiją taupantiesiems ir pasyviesiems pastatams – Uw nuo 0,4 W/(m2K).
TM 102HI sistema atitinka pastatams taikomus atsparumo, kokybės ir estetikos reikalavimus. Patvarios ir sandarios konstrukcijos dėka į patalpos vidų žiemą patenka daug mažiau šalto oro, o vasarą pastato vidus neįkaista.

Daugiau informacijos: TM 102HI  TM 102HI sistema (yawal.com)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!