PRIEŠGAISRINĖS IR PRIEŠDŪMINĖS SISTEMOS

Priešgaisriniai ir priešdūminiai gaminiai atitinka Europos Sąjungos EN standartus, numatytus EI30, EI60 priešgaisringumo klasėms ir yra patvirtinti Lietuvoje Kiwa inspecta įstaigos išduotais SERTIFIKATAIS.

MB-78EI priešgaisrinių pertvarų sistema skirta vidaus arba išorės priešgaisrinėms pertvaroms su vienvėrėmis arba dvivėrėmis durimis, kurių atsparumo ugniai klasė yra  EI 30  arba EI 60 pagal normą PN-EN 13501-2+A1:2010, gaminti.
Sistemos MB-78 EI konstrukcijos pagrindą sudaro termiškai izoliuoti aliuminio profiliai. Sekcijų konstrukcijos gylis yra 78 mm. Profiliai pasižymi mažu bendruoju šilumos perdavimo koeficientu Uf, kurį iš dalies lemia 34 mm pločio specialių profiliuotų šiluminių pertvarų naudojimas. Sistema tinka visų tipų atitinkamos klasės ugniai atsparioms stiklo plokštėms (užpildo storis nuo 6 iki 49,5 mm). Naudojant šią sistemą taip pat galima įsigyti kelių gamybos versijų dūmų nepraleidžiančias konstrukcijas. Varšuvos Statybos technologijų institute atlikti bandymai parodė, kad gaminiai, pagaminti naudojant šią sistemą, taip pat pasižymi labai gera garso izoliacija (iki 40 dB).

Sertifikatai:

Daugiau informacijos MB-78EI Priešgaisrinės pertvaros su priešgaisrinėmis durimis (aluprof.eu)

Sandarios dūmams įėjimo ir vidaus durys gaminamos iš MB-45 sistemos (Sm ir Sa klasės) atitinkamai naudojant sandarūmą užtikrinančias medžiagas. MB45 tai moderni aliuminio sistema, skirta vidiniams ir išoriniams pastatų elementams, kuriems nereikalinga šilumos izoliacija. Lango staktos profilių konstrukcinis gylis siekia 45 mm, o lango varčios 54 mm. Durų staktos ir varčios profilių gylis siekia 45 mm. Uždarius langus, išorėje gaunamas vienos plokštumos, o uždarius duris, varčios ir staktos vienoje plokštumoje efektas gaunamas iš abiejų pusių. Profilių forma leidžia gaminti elegantiškas ir stiprias langų ir durų konstrukcijas.

Sertifikatai:

Daugiau informacijos: MB-45, MB-45D Šilumos izoliacijos neturinčios pertvarų ir durų sistemos (aluprof.eu)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!