VIDAUS PERTVARŲ IR DURŲ SISTEMOS

MB-45 – tai moderni aliuminio sistema, skirta vidiniams ir išoriniams pastatų elementams, kuriems nereikalinga šilumos izoliacija (įvairioms pertvaroms, langams, rankomis ar automatiškai pastumiamoms ir švytuoklinėms durims, vestibiuliams, vitrinoms, kasos patalpoms, stendų ir erdvinėms konstrukcijoms).

Lango staktos profilių konstrukcinis gylis siekia 45 mm, o lango varčios 54 mm. Durų staktos ir varčios profilių gylis siekia 45 mm. Uždarius langus, išorėje gaunamas vienos plokštumos, o uždarius duris, varčios ir staktos vienoje plokštumoje efektas gaunamas iš abiejų pusių. Profilių forma leidžia gaminti elegantiškas ir stiprias langų ir durų konstrukcijas.

Staktos, varčios ir skersinių profilius galima lenkti, todėl gali būti gaminamos įvairios lenktos ir arkos tipo konstrukcijos.

Iš MB-45 sistemos elementų kuriami specialūs sprendimai: nuo dūmų saugančios pertvaros ir durys (S30 klasė) bei durys su įleidžiamais vyriais MB-45S.

Daugiau informacijos: MB-45, MB-45D Šilumos izoliacijos neturinčios pertvarų ir durų sistemos (aluprof.eu)

MB-45 OFFICE – aliuminio profilių sistema skirta vidinių ofiso pertvarų gamybai.

MB-45 OFFICE yra suderinama su MB-45 sistema, galima jungti abiejų sistemų profilius, o naudojamų profilių pasirinkimas yra labai platus.
Sistemoje gali būti naudojami įvairių tipų viengubi stiklai arba 2-jų kamerų stiklopaketai. Profilių įstiklinimo storis gali svyruoti nuo 2 iki 25 mm.

MB-45 OFFICE vitrinas galima jungti per grūdinto stiklo silikoninę siūlę, vertikaliam padalinimui nenaudojant aliuminio profilio – taip gaunamas šiuolaikiškas ištisinio stiklo ir didėlės erdvės efektas.

Tarp aliuminio rėmų MB-45 OFFICE sistema leidžia sumontuoti berėmio grūdinto stiklo duris. Stiklo durų varčiai yra naudojamos Geze / WSS spynos, rankenos ir lankstai. Galimos vienos varčios arba dviejų varstomų varčių stiklo durys.

TECHNINIAI PARAMETRAI MB-45 OFFICE
Rėmo profilių gylis: 45 mm
Rėmų stiklinimo storis:  2-25mm
Stiklinių durų stiklinimo storis: 8,10,12mm grūdintas stiklas
Maksimalūs (2-jų vyrių ) stiklo durų gabaritai: Aukštis 2000 mm, Plotis 1000 mm
Maksimalus stiklo durų svoris*: iki 70 kg

Daugiau informacijos: MB-45 OFFICE Fiksuota ir atidaroma pertvarų sistema (aluprof.eu)

Sistema šilumos izoliacijos nereikalaujančioms vidinėms pertvaroms: švytuoklinėms durims, aptarnavimo langeliams, neatraminėms pertvaroms, atitvertoms patalpų dalims. Profilio gylis – 50 mm, todėl jis yra vienas iš stipriausių rinkoje siūlomų šios grupės gaminių. Sistemoje pritaikyti tie patys technologiniai sprendimai, kurie buvo panaudoti ankstesnėje „šiltoje“ sistemoje PI 50N su grioveliuose montuojamais vyriais. Šias abi sistemas vienija tokie patys priedai ir apkaustai. Tas pats sprendimas leidžia konstrukcijas montuoti greitai, pašalinant klaidų ruošinių gamybos etape pasitaikymo galimybes.

Daugiau informacijos: ŠILUMOS IZOLIACIJOS NETURINTI LANGŲ IR DURŲ SISTEMA PBI 50N (yawal.com)

Dvigubo stiklo vidaus pertvarų sistema MB-80 OFFICE yra naudojama biurų ir kitų viešųjų erdvių vidaus pertvaroms gaminti.

MB-80 OFFICE pertvaros ypač rekomenduojamos patalpoms, kur reikalinga didelė garso izoliacija.

Pertvaras galima užpildyti įvairių rūšių stiklinimu ir užpildais, galima sumontuoti vidinės žaliuzės, taip pat viduje galime sumontuoti elektros instaliaciją ir biūro įrangos sistemas.

Pagrindinės sistemos savybės leidžia universaliai panaudoti biūro erdvės ir nesudėtingai atlikti visus darbus statybos objekte.

  • Konstrukcijų stiklinimo storiai:  4-14 mm stiklas, 16-18 mm baldinė plokštė, gipskartonio plokštė;
  • Profilių gylis ir konstrukcija leidžia tarp stiklų sumontuoti žaliuzes;
  • Galimybė sujungti pertvaros konstrukciją su 75mm standartine gipskartonio siena;
  • Puikiai slopina biūro garsus –  garso izoliavimas 50 dB, priklausomai nuo naudojamo užpildymo;
  • Galimi pertvarų storiai:  80 mm ir 92 mm;
  • Pertvarų jungimas kampu 90°÷180°;
  • Nesudėtinga gamyba ir montavimas, galima visus darbus atlikti statybos objekte;
  • Viduje galima pravesti elektros instaliacijos laidus, bei sumontuoti standartinius elektros lizdus;
  • Galimybė sujungti su kitomis sisemomis:  su pertvara MB-45, su durimis MB-45S, su durimis MB-EXPO ir MB-45 OFFICE;
  • Maksimalus konstrukcijų aukštis 5,5 m.

   

Daugiau informacijos: MB-80 OFFICE Sienų pertvarų sistema (aluprof.eu)

Mūsų MB-HARMONY OFFICE – tai naujas gaminių asortimentas, skirtas vidinėms stiklo pertvaroms statyti. Ji buvo sukurta siekiant sukurti lengvai surenkamą ir greitai sumontuojamą sistemą, kuri būtų ilgaamžė, šiuolaikiška ir erdvi, garantuotų našumą ir patogumą naudotojui.
MB-HARMONY yra vieno stiklo sistema, priklausanti MB-HARMONY OFFICE stiklo pertvarų serijai. Tai geometriškai lengva ir lengvai surenkama konstrukcija, kuriai nereikia jokių specialių statybos įrankių. Ji skirta naudoti kartu su grūdintu stiklu arba su 10–12 mm akustiniu stiklu. Sistema idealiai tinka tipinėms biurų patalpoms, net toms, kurių akustiniai reikalavimai viršija normas.
MB-HARMONY DUO yra sistema, skirta dvigubo stiklo vidaus pertvaroms statyti. Ji buvo sukurta visų pirma biurų patalpoms, kurioms keliami labai aukšti akustiniai reikalavimai. Dvigubas įstiklinimas užtikrina izoliaciją, būtiną tiek puikiam naudotojų komfortui, tiek viduje vykstančių pokalbių privatumui palaikyti. DUO atkartoja giminingos sistemos MB-HARMONY viengubo įstiklinimo pertvarų geometriją, t. y. abu sprendimai gali būti naudojami kartu, kad sukurtų estetinį vientisumą.

Daugiau informacijos: MB-HARMONY OFFICE VIDINIŲ SIENŲ PERTVARŲ SISTEMA (aluprof.eu)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!