FASADINĖS SISTEMOS

Išstūmiamas langas / Lygiagrečiai išstūmiamas langas / Varstomas stoglangis

Galimas įvairių tipų varstomų langų integravimas į aliuminio fasado sistemą. Be tradicinių, į vidų varstomų langų, fasadinėse konstrukcijose naudojami  į lauką išstūmiami langai, taip pat ventiliaciniai ir priešdūminiai langai bei stoglangiai. Priešdūminiai langai ir stoglangiai yra atidaromi  ir uždaromi automatinių pavarų pagalba, kurios gali būti prijungtos prie „protingo namo“ valdymo sistemos. Fasadinių išstūmiamų langų stiklinimui naudojamas struktūrinis klijuojamas stiklo paketas.

  

 

Tai moderni, energiją tausojanti sistema, pasižyminti geriausiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Labai atspari vėjo apkrovai, nepraleidžia vandens. Puikiai tinka biurams ir kitiems viešosios paskirties pastatams. Skirta įvairiems architektūriniams sprendimams. Ši sistema pasižymi vienais iš geriausių šios klasės gaminių parametrais. Unikalus putplasčio izoliatorius ir galimybė naudoti dviejų kamerų stiklo paketus leidžia pasiekti puikias šilumos izoliacines savybes.

Daugiau informacijos: FA 50N HI sistema (yawal.com)

FA 50N A dengiančioji sistema, kuri remiasi puikiai žinoma ir Klientų vertinama bazine FA 50N fasadine sistema. Naujojo sprendimo struktūra leidžia projektuoti ir statyti lengvas išorines statinių-skersinių sienas, tvirtinamas prie medinės arba plieninės pastato karkaso konstrukcijos. Tokiu būdu gaunama patvari, sandari ir graži vidinę statinio konstrukciją slepianti danga.
Naujoji sistema skirta įstiklintoms išorinėms pastatų (bankų, viešbučių, viešųjų įstaigų, biurų pastatų, sporto salių ir pan.) sienoms. Stiklo danga leidžia parodyti pastato vidų, garantuoja tinkamą apšvietimą bei saugo nuo atmosferos sąlygų.
Sistema pasižymi puikia šilumos izoliacija (Uf daugiau nei 0,6 W/m2K) bei konstrukcijos sandarumu, todėl puikiai tinka energiją taupančiuose pastatuose.

Daugiau informacijos: FA 50N A – DENGIANČIOJI FASADINĖ SISTEMA (yawal.com)

MB-SR50N HI+ stulpelių-skersinių fasado sistema MB-SR50N HI+ sukurta lengvoms pakabinamoms ir užpildomosioms apdarinėms sienoms, taip pat stogams, stoglangiams ir kitoms erdvinėms konstrukcijoms statyti.
Naudojant šią sistemą galima statyti fasadus su matomomis siauromis skiriamosiomis linijomis, kartu užtikrinant konstrukcijos ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Plati profilių pasiūla leidžia architektams ir dizaineriams įgyvendinti net pačias įmantriausias aliuminio ir stiklo konstrukcijų idėjas. Siekiant išgauti optimalią šilumos ir garso izoliaciją ir palengvinti montavimą MB-SR50N HI+ sistemos fasade, naudotas PE izoliatorius, nes jis užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją ((Uf) nuo 0,59 W/m2K), o jo forma užtikrina tinkamą varžtų įsukimą stiklinant fasadą.

Daugiau informacijos: MB-SR50N HI+ Didelę šilumos izoliaciją turinti fasadinė sistema (aluprof.eu)

PUSIAU STRUKTŪRINĖS STULPELIO-SKERSINIO KONSTRUKCIJOS APDARINĖS SIENOS

MB-SR50N EFEKT sistema naudojama lengvoms pakabinamoms ir užpildomosioms apdarinėms sienoms, taip pat stogams, stoglangiams ir kitoms erdvinėms konstrukcijoms statyti.
Jos laikančioji konstrukcija pagrįsta modernia ir išbandyta stulpelių ir skersinių aliuminio sistema MB-SR50N, kuri apima platų profilių pasirinkimą ir galimybę pasirinkti profilius taip, kad stulpelių ir skersinių paviršius būtų viename lygyje su vidine fasado puse ir taip būtų užtikrintas estetiškas sujungimas su pastato viduje esančiais užstatymo elementais. MB-SR50N EFEKT – tai fasadas, kuris dėl specialios stiklų tvirtinimo prie stulpelių ir stoglangių sistemos suteikia vientisą išorinę lygios stiklinės sienos, suskaidytos 2 cm vertikalių ir horizontalių linijų struktūra, išvaizdą. Tarpai tarp fasado stiklo laukų užpildyti specialia silicio rišamąja medžiaga, kad būtų užtikrintas didelis konstrukcijos sandarumas ir pagerintos jos izoliacinės savybės.
Vienas iš pagrindinių MB-SR50N EFEKT fasado privalumų – plačios įstiklinimo galimybės: platus kataloge siūlomų užpildų asortimentas apima vienos ar dviejų kamerų stiklą, taip pat neskaidrias plokštes, kurių pagrindą sudaro sudėtingas stiklas.

Daugiau informacijos: MB-SR50N EFEKT Struktūrinio stiklinimo fasadinė sistema (aluprof.eu)

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!