Apie Alusystem ALIUMINIO SISTEMAS

Įmonės veiklos ištakos siekia 1989 metų, o „ALUSYSTEM“  vardas aliuminio sistemų rinkoje yra žinomas nuo 1997 metų. Nuo tada įmonė stipriai praplėtė savo siūlomų sistemų ir produkcijos sąrašą, bei sėkmingai konkuruoja su žinomais aliuminio sistemų gamintojais. Ilgametė įmonės patirtis, aukštos kvalifikacijos darbuotojai ir šiuolaikiška gamybos įranga leidžia gamyboje pritaikyti inovatyvius sprendimus, kurti šiuolaikiškas ir kokybiškas aliuminio sistemas.

ALUSYSTEM gamykloje gaminamos visos pagrindinės aliuminio sistemos, tai:  langų-durų sistemos, slankiojančios sistemos, žiemos sodų ir fasadų sistemos, taip pat priešgaisrinės ir priešįsilaužiminės sistemos.

Bendrovė „ALUSYSTEM“  bendradarbiauja su pripažintomis sertifikavimo laboratorijomis ir sertifikavimo institutais Lenkijoje ir Europoje: LTB, ITB, CTO, IFT Rosenheim.

ASP aliuminio sistemos yra sukurtos vartotojo patogumui, o sistemų sprendimai padeda pasiekti geriausius rezultatus. Išskirtinės šių sistemų savybės: optimali kaina, aukšta termoizoliacija, geri techniniai parametrai, saugumas, stabilumas ir  ilgaamžiškumas.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!